Krzysztof Dubiel

Telefon: 510 555 024
email: krzysiek.dubiel@gmail.com

FOTOGRAFIA ŚLUBNA – Oferuję Państwu swoje usługi w trzech wariantach:

Mini - Reportaż ślubny od ceremonii w kościele/urzędzie do początku wesela. Reportaż obejmuje ślub, zdjęcie grupowe gości, zdjęcia podczas składania życzeń, przejazd na salę weselną, przywitanie, toast, pierwszy taniec. Około 150 obrobionych i wyretuszowanych zdjęć na płycie DVD w dwóch rozmiarach: dużym do druku i małym do przeglądania. Zdjęcia gotowe w około tydzień po ślubie.

Pełny - Reportaż ślubny od przygotowań do godziny 1 w nocy. Obejmuje przygotowania, błogosławieństwo, ślub oraz wesele do oczepin. Około 500 obrobionych i wyretuszowanych zdjęć na płytach DVD w dwóch rozmiarach: dużym do druku i małym do przeglądania. Zdjęcia gotowe w około dwa tygodnie po ślubie.

Plener - Sesja ślubna w inny dzień po ślubie która odbywa się w kilku wybranych miejscach w Bielsku-Białej i okolicach . Zapewniam transport, a czas sesji jest nieograniczony. Około 50 obrobionych i wyretuszowanych zdjęć na płycie DVD w dwóch rozmiarach: dużym do druku i małym do przeglądania.

Do każdego z wariantów jest możliwość zamówienia albumu, fotoksiążki czy odbitek. Posiadam zezwolenie na fotografowanie uroczystości liturgicznych wydane przez Kurię w Bielsku-Białej.

FOTOGRAFIA PRODUKTU – wykonałem i obrobiłem około 15 tysięcy zdjęć produktów, w znacznej większości była to odzież. Współpracuję z firmami Femi Pleasure, Billabong, Taboo, Delikomat. W przypadku, gdy fotografowany produkt nie jest mobilny lub zbyt duży, mogę przyjechać z całym wyposażeniem studia do klienta.

FOTOGRAFIA REKLAMOWA obsługuję fotograficznie kilka większych i mniejszych firm. Wykonuję zdjęcia reklamowe do folderów, ulotek czy katalogów. Rok w rok fotografuję kilka cyklicznych imprez związanych z biznesem takich jak Gala Przedsiębiorcy Roku czy Kongres Firm Rodzinnych. Mam doświadczenie i niezbędny sprzęt do wykonania fotografii wnętrz, budynków, maszyn, produktów i wszelkich innych rzeczy związanych z działalnością przedsiębiorstwa. Uczestniczyłem jako fotograf w wielu konferencjach, spotkaniach i targach.

FOTOGRAFIA REPORTAŻOWA – od dwóch lat współpracuję z największym i najpopularniejszym Bielskim portalem internetowym bielsko.biala.pl dla którego wykonałem około 150 fotoreportaży z różnych wydarzeń kulturalnych, politycznych, sportowych związanych z miastem Bielsko-Biała. Od 2011 roku współpracuję z Magazynem Przedsiębiorcy wydawanym przez Regionalną Izbę Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej

FOTOGRAFIA SPORTOWA – moje zdjęcia ukazywały się w najpopularniejszych Polskich czasopismach snowboardowych i deskorolkowych. Współpracuję z firmami Billabong Polska, Contract Snowboards i organizatorem największych zawodów downhillowych „Downhill Contest”. Fotografowałem wiele meczów TS Podbeskidzie w piłce nożnej, BKS Aluprof w siatkówce kobiet oraz wiele innych dyscyplin sportowych, między innymi mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce.